Darmowa dostawa

Jeśli wartość kupowanych produktów w naszym sklepie Dioon przekroczy wartość 250zł przesyłkę prześlemy za darmo wybranym przez Ciebie sposobem dostawy.

Formy dostawy

Przesyłki produktów kupionych w naszym sklepie realizujemy za pomocą poniższych form dostawy

InPost Paczkomaty 24/7

Koszt: 12zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Przesyłki realizowane do paczkomatów InPost, od czasu dostawy przesyłki do paczkomatu masz 48 godzin na odebranie jej z paczkomatu. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego punktu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, zgłoś to od razu na ekranie paczkomatu.

InPost Paczkomaty 24/7 Pobranie

Koszt: 17zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Przesyłki realizowane do paczkomatów InPost, od czasu dostawy przesyłki do paczkomatu masz 48 godzin na odebranie jej z paczkomatu. Zamówienie musisz opłacić kartą w paczkomacie przed otwarciem skrytki. W okresach wzmożonych nadań przesyłek, w przypadku przepełnienia wybranego paczkomatu, paczka może zostać przekierowana do innego, najbliżej położonego punktu. Jeśli przy odbiorze stwierdzisz uszkodzenie przesyłki, zgłoś to od razu na ekranie paczkomatu.

InPost Kurier

Koszt: 15zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia, będzie można odebrać osobiście w wybranym punkcie lub zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

InPost Kurier Pobranie

Koszt: 20zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier InPost dostarczy Twoje zamówienie najszybciej, jak to możliwe. Dostawa bezpośrednio na adres podany w zamówieniu. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy w miejscu doręczenia, będzie można odebrać osobiście w wybranym punkcie lub zamówić kolejne, bezpłatne doręczenie. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Zamówienie opłacane jest gotówką przy odbiorze.

Kurier DPD

Koszt: 14zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier DPD oferuje najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia pod wskazany adres. W trakcie doręczenia paczkę można przekierować lub zmienić jej datę dostawy. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Kurier DPD Pobranie

Koszt: 22zł
Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Kurier DPD oferuje najszybszy i najbardziej pewny sposób dostarczenia zamówienia pod wskazany adres. W trakcie doręczenia paczkę można przekierować lub zmienić jej datę dostawy. Numer listu przewozowego przesyłany jest w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Zamówienie opłacane jest gotówką przy odbiorze.

Formy płatności

Płatności za zakupy w naszym sklepie można dokonać za pomocą poniższych sposobów

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze zamówienia. W przypadku dostawy kurierem płatność gotówką u kuriera dostarczającego zamówienie. W przypadku dostawy do paczkomatu płatność kartą w paczkomacie przed otwarciem skrytki.

Przelew tradycyjny

Przelew bankowy (w wysokości wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki) można wykonać na podany poniżej numer rachunku:                                                                                                             
      
Dioon Karolina Misiuk
ul. Icchoka Malmeda 15A/11
15-440 Białystok
nr konta: 04 1050 1823 1000 0092 8523 1503

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

Przelew online BlueMedia

Szybki przelew online realizowany za pośrednictwem serwisu BlueMedia. Po wybraniu BlueMedia jako formy płatności, system automatycznie przekierowuje do banku. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić płatność. Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.

Płatność kartą

Płatność kartą realizowana za pośrednictwem serwisu BlueMedia. Po wybraniu płatności przez serwis BlueMedia dostępna jest płatność kartą:                                                                                                                            
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro
Sprzedający jest natychmiast powiadamiany o dokonaniu płatności, dlatego realizacja zamówień przebiega szybko i sprawnie.

Dostępne sposoby płatności