naszyjnik z opalem

Opal - Kamień Urodzinowy - Październik

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: 9x9 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Opal

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Opal — Kamień Urodzinowy Października

Październikowym kamieniem urodzinowym jest opal. To kamień bardzo chłonny i odbijający światło. Wzmacnia myśli i emocje noszącej go osoby. Pochłania negatywne i szkodliwe energie i wibracje ludzi wokół ciebie. Opal wzmacnia również instynkty i pomaga w wyczuciu, kiedy usunąć się z sytuacji biznesowej lub finansowej, jeśli nie jest to dla Ciebie w danym momencie odpowiednie. Dzięki tym właściwościom opal jest kamieniem wysoce ochronnym.

Opal jest uważany przez wielu za kamień uwodzicielski, który uwalnia zahamowania i wzmacnia uczucia emocjonalnego przywiązania. Noszony przez ciebie naszyjnik z opalem może pomóc ci odkryć twoje ukryte emocje, zidentyfikować twoje prawdziwe pragnienia i poprowadzić cię na ścieżkę miłości i szczęścia.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA