naszyjnik z szafirem

Szafir - Kamień Urodzinowy - Wrzesień

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: 6x8 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Szafir

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Szafir — Kamień Urodzinowy Września

Kamieniem urodzinowym sierpnia jest szafir — klejnot o pięknym niebieskim zabarwieniu. Mówi się, że szafir może pomóc w pozbyciu się nadmiernych lęków i zmartwień oraz przywróceniu równowagi w życiu. Poprawi kontakt z innymi osobami i pomoże w odnalezieniu swojego miejsca na świecie.

Jest to kamień, który ma w sobie pewnego rodzaju magię i tajemniczość. Energia biżuterii z szafirem daje poczucie lekkości, szczęścia i optymizmu. Pomoże również w weryfikacji twoich marzeń i zainspiruje cię do robienia wspaniałych rzeczy dla innych osób. Zachęci Cię również do otwarcia umysłu na otaczające piękno.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA