zawieszka z granatem w okuciu - łezka

Granat - Kamień Urodzinowy - Styczeń

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: Łezka 6x8 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Granat

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Granat — Styczniowy Kamień Urodzinowy

Kamieniem urodzinowym stycznia jest granat. Jest on jednym z najstarszych kryształów, który służy do ochrony duchowej. Kamień ten skrywa w sobie ognistą energię. Jego działanie wspiera pewność siebie w podejmowaniu działań artystycznych. Kamień ten stymuluje kreatywność i pobudza twórcze działanie, co przekłada się na znajdowanie nowych i nieoczywistych dróg do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu.

Energia granatu pomaga również w odzyskaniu wewnętrznej równowagi i szczęścia. W burzliwych momentach pomaga osiągnąć stabilność emocjonalną i pewność siebie, która pchnie do pójścia naprzód w swoim życiu bez strachu i niepokoju.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA