naszyjnik z perydotem

Perydot - Kamień Urodzinowy - Sierpień

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: 9x9 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Perydot

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Perydot — Kamień Urodzinowy Sierpnia

Kamieniem urodzinowym sierpnia jest perydot — klejnot o pięknym zielonym zabarwieniu.  Perydot ma wiele zastosowań i właściwości metafizycznych. Ma wysoką duchową wibrację i może pomóc w wielu stanach emocjonalnych i psychicznych.

Mówi się, że perydot łagodzi uczucia zazdrości, złośliwości i gniewu. Jest dobrym kamieniem do radzenia sobie ze skutkami stresu. Wzmacnia asertywność bez zbędnych negatywnych emocji. Mówi się, że zwiększa poczucie odwagi  i pewności siebie oraz pozwala mówić prawdę w życzliwy sposób. Biżuteria z perydotem może pomóc zwiększyć pewność siebie osób, które ją noszą, a ponadto przyciągnąć do siebie szczęście, miłość i bogactwo.

W historii perydot był uważany przez wiele kultur za skuteczny kamień chroniący przed złą energią. Kamień ten bardzo wzmacnia energię właściciela, która pomaga sięgnąć w głąb siebie i połączyć się ze swoimi mocnymi stronami. Możliwym wytłumaczeniem tych wierzeń jest silne skojarzenie ze światłem słonecznym oraz zieleń przyrody.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA