naszyjnik z topazem

Blue Topaz - Kamień Urodzinowy - Grudzień

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: Owal 6x8 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Blue topaz

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Blue Topaz — Kamień Urodzinowy Grudnia

Kamieniem urodzinowym grudnia jest blue topaz to kryształ, który dzięki zawartości fluoru w swoim składzie mieni się piękną delikatnie niebieską barwą. Blue topaz jest znany jako kamień miłości i szczęścia. Ten kamień pomoże Ci w wyrażaniu myśli i emocji oraz rozwiązywaniu problemów.

Naszyjnik z niebieskim topazem można nosić, aby ustabilizować emocje i otworzyć się na miłość i uczucia. To kamień, który przyniesie wiele radości, hojności i dobrego zdrowia. Będzie również działać na rzecz uczciwości, otwartości, samokontroli i samorealizacji. To sprawi, że dostrzeżesz swoje osiągnięcia i cele, do których należy jeszcze dążyć. To idealny kamień, który pomoże ci lepiej zrozumieć twoją osobowość.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA