zawieszka z ametrynem

Ametryn - Kamień Urodzinowy - Czerwiec

Kolekcja Kamieni Urodzinowych Dioon jest linią subtelnych naszyjników z naturalnymi kamieniami, które zostały starannie dobrane do odpowiadającego im miesiąca. Delikatna forma zawieszek jest idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

Kamienie Urodzinowe to zestaw zawieszek z fasetowanymi kamieniami w okuciu o różnej formie geometrycznej. Łańcuszek oraz okucie naszyjnika zostało wykonane ze srebra próby 925, oraz pokryte 24-karatowym złotem.

Wymiary zawieszki: 6x8 mm

Długość: 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamień: Ametryn

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą delikatnie różnić się między sobą odcieniem.

Ametryn — Kamień Urodzinowy Czerwca

Ametryn jest wyjątkowym połączeniem dwóch minerałów — ametystu oraz cytrynu. Ametryn powstaje przez różne tempo utleniania się cząsteczek żelaza w tym minerale. Istnieją powody, dla których to połączenie ametystu i cytrynu jest pozytywne. Cytryn jest dobrym kamieniem do manifestowania pragnień, ale zanim będzie można to zrobić, musisz wiedzieć, czego pragniesz. I tu pomocny jest ametyst – wspaniały kamień wspierający wyobraźnię, myślenie o konsekwencjach i wynikach w logiczny, zorganizowany sposób.

Ponieważ ametryn jest to połączeniem minerałów, w którym energie cytrynu i ametystu działają w synergii, jest to doskonały kamień do promowania harmonii w twoim życiu. Ze względu na zdolność ametystu do rozwiązywania problemów i moc manifestacji cytrynu oraz symboliczny związek z pieniędzmi, jest to również fantastyczny kamień, który można włączyć do twojego życia biznesowego. Jest to nieocenione przy przedsiębiorczych przedsięwzięciach. Ale jest równie pomocne, gdy zaczynasz nową pracę lub po prostu próbujesz rozwijać się na stanowisku, które już masz.

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA