Naszyjnik z talizmanem dla zodiakalnego Raka

Naszyjnik Znak Zodiaku - Rak

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Perła słodkowodna

Kamienie: jadeit, chalcedon i kamień księżycowy

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Biżuteria dla zodiakalnego Raka to idealny sposób na wyrażenie swojej indywidualności oraz silnego związku z własnym znakiem zodiaku. Osoby urodzone pod znakiem Raka słyną z wrażliwości oraz głębokiej empatii, co sprawia, że są one idealnymi przyjaciółmi i partnerami. Ten wyjątkowy naszyjnik jest zatem doskonałym prezentem dla każdej osoby, która ceni sobie osobiste wartości oraz chce wyrazić swój związek ze znakiem Raka. Złożyliśmy go z wyselekcjonowanych kamieni:

Perła słodkowodna

Perły są jednym z najbardziej klasycznych wyborów biżuterii dla zodiakalnego raka. Są symbolem czystości i niewinności, które są tak ważne dla twojego znaku zodiaku. Perły pomagają ci zwiększyć swoją intuicję, ale także poprawić swoją koncentrację i zdolność do skupienia się na szczegółach.

Kamień księżycowy

Kamień księżycowy harmonizuje emocjonalną naturę Raka, ułatwiając drogę do pojednania i zapewniając szczęście w relacjach. Kamień ten pomaga w rozwijaniu kreatywności i wrażliwości na otoczenie. Pomaga podejmować trudne, lecz sprawiedliwe decyzje.

Chalcedon

Chalcedon to kamień, który wspiera pozytywne nastawienie i spokój ducha. Chalcedon pomaga złagodzić smutek lub  żałobę. Ze względu na kojący charakter chalcedonu, jest polecany osobom, które mogą odczuwać nadmierną agresję i drażliwość. Poprawia zdolność do wyrażania siebie, zrozumienie i komunikację.

Jadeit

Jadeit jest kamieniem, który może pomóc w zmniejszeniu poczucia winy i zmierzeniu się z rzeczywistością. Zodiakalnym Rakom może pomóc w skutecznej równowadze emocjonalnej i kontemplacji nad światem. Jadeit wspiera noszące go osoby w podejmowaniu sprawiedliwych wyborów zgodnych z ich kręgosłupem moralnym.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA