naszyjnik znak zodiaku rak

Łańcuszek Znak Zodiaku - Rak

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: magnezyt, kamień księżycowy, chalcedon, jadeit i apatyt

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Rak jest znakiem zodiaku dominującym pomiędzy 22 czerwca a 23 lipca. Osoby urodzone pod znakiem Raka są w stanie w pewnym stopniu odzwierciedlać swoje otoczenie. Potrzebują małej zachęty do działania. Ich wytrwałość utrzymuje ich na właściwym kursie, ale ze względu na wiele pozytywnych i negatywnych zmian nastroju mogą spowodować, że okazja zniknie gdy sukces jest w zasięgu ręki. Biżuteria dla Raka wykonana z odpowiednio dobranych kamieni jest idealnym amuletem wspomagającym jego cechy charakteru.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnego Raka, są to

Magnezyt

Magnezyt oznacza intelekt i mądrość. Pomaga w odnajdywaniu świeżych perspektyw i nowych inspiracji. Poza tym magnezyt symbolizuje wewnętrzną siłę. Zwiększa samoocenę, dzięki czemu możesz też łatwiej kochać i doceniać siebie.

Kamień księżycowy

Działa bezpośrednio na ciało mentalne i astralne, harmonizując emocje, ułatwiając pojednanie. Ten kamień pomaga rozwijać wrażliwość, kreatywność i życzliwość. Pomaga podejmować trudne decyzje w duchu sprawiedliwości. Zapewnia również szczęście w relacjach.

Chalcedon

Jest bardzo pozytywnym i spokojnym kamieniem, który może przynieść spokój. Kamień ten pomaga złagodzić smutek lub  żałobę. Ze względu na swoje kojące działanie, jest polecany osobom, które mogą odczuwać nadmierną agresję i drażliwość. Poprawia zdolność do wyrażania siebie, zrozumienie i komunikację.

Jadeit

Sprawiedliwość i moralność są silnymi atutami jadeitu, ale są równie skuteczne w kontemplacji, równowadze i negocjacjach. Dodatkowo jadeit zmniejsza poczucie winy i pozwala nam zmierzyć się z rzeczywistością.

Apatyt

Apatyt jest bardzo pomocny osobom cierpiącym na stres. Noszony blisko serca łagodzi stres i pozwala pokonywać emocjonalne przeszkody. Ci, którzy cierpią z powodu zbyt dużej ilości bodźców, mogą użyć tego kamienia, aby szybko się uspokoić. Apatyt pomaga również przezwyciężyć nieśmiałość. Rzeczywiście dodaje siły i buduje pewność siebie, dzięki czemu możesz łatwiej otwierać się na innych.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA