naszyjnik znak zodiaku skorpion

Łańcuszek Znak Zodiaku - Skorpion

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: obsydian, granat, turmalin, onyks oraz ametyst

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Skorpion jest znakiem zodiaku panującym między 24 października a 23 listopada, rządzi nim planeta Mars. Główną cechą osób urodzonych pod znakiem Skorpiona jest niezwyciężona wola, magnetyczna osobowość, silna determinacja i skrupulatność. Wykorzystują te cechy charakteru, aby realizować swoje pragnienia i cele. Jeśli jesteś Skorpionem i chcesz podkreślić swoją unikalność, sprawdź naszą ofertę biżuterii dla zodiakalnego Skorpiona. Skorpiony mają silną naturę, energię i metodyczne podejście do wszystkiego. Ich cechy są związane z siłą i panowaniem nad sobą. Skorpiony mają tendencję do zajmowania pozycji autorytetów, ich mocną stroną jest przywództwo, motywacja i siła oporu. Zawsze domagają się szacunku, nawet od ludzi, którzy mają trudności ze zrozumieniem ich intencji. Skorpion jest czasami określany jako znak lekarzy, ponieważ posiada doskonałe umiejętności diagnostyczne.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Skorpionów, są to

Obsydian

Obsydian to silny kamień ochronny. Dobrze nadaje się dla osób wrażliwych, pomaga chronić przed negatywnymi energiami. Redukuje napięcie psychiczne i uspokaja.

Granat

Jest uważany za kamień szczęścia, miłości i relacji biznesowych. Służy do przyciągania i aktywizowania pasji i sukcesu. Pomaga uwolnić się od starych wzorców zachowań i zwiększa pewność siebie.

Turmalin

Kamień ochronny, który ochroni przed ciemnością i mroczną naturą. Od negatywnych bytów i ciemnych sił po negatywne myśli. Poprawia również pewność siebie, wewnętrzną siłę i energię fizyczną jednocześnie uziemiając je i zmniejszając strach.

Onyks

Onyks jest silnym kamieniem ochronnym. Nie tylko chroni przed wysysaniem osobistej energii, ale także ma zdolność uspokojenia często nieprzewidywalnego temperamentu Skorpionów poprzez wchłanianie i przekształcanie negatywnych wibracji.

Ametyst

Wydobywa intuicyjną stronę Skorpiona, pomaga pogłębić zrozumienie siebie i swojego życia. Wspiera w osiąganiu większego poziomu spokoju i dobrego samopoczucia, pomaga czuć się spokojnym i zadowolonym. Ametyst usuwa również negatywną energię.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA