znak zodiaku waga

Łańcuszek Znak Zodiaku - Waga

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: turmalin, szafir, opal, rodochrozyt i kamień księżycowy

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Wagą rządzi planeta Wenus. Osoby spod tego znaku wyróżniają się zdolnościami analitycznymi. Często podświadomie potrafią wyczuć uczucia i intencje innych ludzi. Są wspaniałymi mediatorami zdolnymi do zbliżania ludzi do siebie w więzi wzajemnego zrozumienia i miłości. Mając silną skłonność do przyjaźni i przyjaźni, osoby spod znaku Wagi są najszczęśliwsze gdy potwierdzają swoje nawyki i gusta wśród tych, których lubią. Jeśli jesteś zainteresowany biżuterią dla Wagi, odwiedź naszą stronę tutaj.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Wagi, są to

Turmalin

Pomaga Wadze w przezwyciężaniu ograniczonych sposobów myślenia. Ułatwia on nawiązywanie kontaktu z otaczającym nas światem fizycznym jak i duchowym. Turmalin oczyszcza i ładuje system elektromagnetyczny ludzkiego ciała.

Szafir

Szafir jest kamieniem planetarnym Wagi, ponieważ jest związany z Wenus. Pomaga poczuć się bardziej połączonym ze wszechświatem i przynosi wewnętrzny spokój, mądrość i prawdę.

Opal

Opal jest kamieniem narodzin Wagi. Wzmacnia wyobraźnię i kreatywność- to kamień inspiracji. Opal rozwija też mocne strony osób spod tego znaku, w szczególności ich zaangażowanie w równość i pracę zespołową.

Rodochrozyt

Kamień, który integruje energie fizyczne i duchowe, pobudzając miłość i pasję, jednocześnie energetyzując duszę. Poprawia poczucie własnej wartości i łagodzi stres emocjonalny.

Kamień Księżycowy

Posiada kobiecą energię i może korzystnie wpływać na płodność, miłość, ochronę i sen. Jego moc tkwi w zdolności do łagodzenia stresu, niepokoju. Pomaga odczuwać równowagę.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA