naszyjnik znak zodiaku koziorożec

Łańcuszek Znak Zodiaku - Koziorożec

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: kamień księżycowy, kryształ górski, czarny turmalin, kwarc i obsydian

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są wytrwałe i cierpliwe w swoich działaniach. Potrafią wytrzymać liczne trudy, pokonywać ogromne przeszkody, posiadają ogromną odporność i niewyczerpaną energię. Koziorożce cenią znaczenie rodziny, dzieci i przyjaciół. Mają też silną chęć zdobywania wiedzy, samodoskonalenia i awansu zawodowego.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Koziorożców, są to

Kamień Księżycowy

Uważa się, że Kamień Księżycowy pochłania uzdrawiającą moc Księżyca. Ta moc może odżywiać, dawać pasję i budzić kobiecą energię. Kamień księżycowy jest idealny do zrównoważenia agresywnych tendencji Koziorożca.

Kryształ Górski

Kryształ górski jest jednym z najlepszych kryształów, dedykowanych Koziorożcom — pozwala rozbudzić ich wyższą świadomość. Pomaga im tym samym odkrywać odpowiednie ścieżki i kroki, które powinni podjąć, aby poprawić swój komfort życia.

Czarny turmalin

Jego właściwości detoksykujące odpychają złe wibracje i chronią użytkownika przed negatywną energią.

Kwarc

Pogłębia duchowość, świadomość i mądrość. Zwiększa inspirację i kreatywność. Może również pomóc w koncentracji, nauce i zapamiętywaniu tego, czego się uczymy. Kwarc jest też kamieniem harmonii i bywa pomocny w romantycznych relacjach.

Obsydian

Obsydian to silnie ochronny kamień. Pochłania negatywną energię, redukuje stres i napięcie psychiczne. Stymuluje rozwój na wszystkich poziomach, zachęcając do odkrywania nieznanego i poszerzania horyzontów. Koziorożcom pomaga w spełnianiu ich marzeń.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA