naszyjnik znak zodiaku panna

Łańcuszek Znak Zodiaku - Panna

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: szafir, labradoryt, azuryt, sodalit oraz ametyst

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Panna to znak zodiaku rządzony przez planetę Merkury. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są cierpliwe, uważne i pracowite. Zwykle mają wysoką samoocenę, silne poczucie odpowiedzialności i potrafią kontrolować swoje emocje. Jeśli jesteś Panną lub chcesz podarować coś wyjątkowego osobie spod tego znaku, zapoznaj się z naszą kolekcją biżuterii dla zodiakalnej Panny. Pannom bardziej niż innym znakom zodiaku, należy okazywać oznaki uznania i szacunku.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Panny, są to

Szafir

Ponieważ rządzącą planetą Panny jest Merkury, najbardziej odpowiednim szczęśliwym kamieniem dla osób spod tego znaku zodiaku jest szafir. Energia tego pięknego kamienia pomaga zwiększyć inteligencję i mądrość osób spod znaku Panny. Szafir pomaga poprawić moc wewnętrznej siły i intuicji.

Labradoryt

Labradoryt jest mocnym kamieniem chroniącym przed negatywną energią i surowością świata. Odsuwa lęki i stres. Związany z czakrą gardła labradoryt jest kamieniem ekspresji w sensie werbalnym, twórczym i emocjonalnym.

Azuryt

Pomoże osiągnąć jasność i skupienie w przypadku, gdy poczujesz zwątpienie, niechęć lub gdy zmagasz się z jakimiś blokadami. Azuryt może pomóc Ci połączyć logikę i intuicję, aby podejmować decyzje, które będą dobre dla Twojego umysłu, ciała i ducha.

Sodalit

Sodalit ułatwia racjonalne myślenie, jednocześnie stymulując intuicję. Ten piękny kamień przynosi prawdę, wiedzę i jasność.

Ametyst

Ametyst redukuje stres. Jest nie tylko kamieniem spokoju, ale także symbolem miłości. Pomaga zaakceptować to, czego nie można zmienić.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA