Naszyjnik z zawieszką z naturalnych kamieni - Znaki Zodiaku- Strzelec

Łańcuszek Znak Zodiaku - Strzelec

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: rubin, sugilit, sodalit, lapis lazuli i obsydian

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Strzelcem rządzi planeta Jowisz. Osoby spod znaku Strzelca posiadają silną i dokładną percepcję, wyczuwają słabości i wady osobowości otaczających ich ludzi. Strzelcy są zdecydowani, postępowi i mają ducha przedsiębiorczości. Ich myśli i słowa mają w sobie moc intuicji i inspiracji. Strzelcy mają aspiracje, które potrafią być bardzo wzniosłe i pełne nadziei. Jeśli jesteś Strzelcem lub chcesz podarować coś wyjątkowego osobie spod tego znaku, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii dla zodiakalnego Strzelca.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Strzelców, są to

Rubin

Kamień z domu Słońca, który ma wyjątkowy wpływ na zodiakalnych Strzelców. Rubin będzie umożliwiał rozwijanie pewności siebie, odnajdywanie sensu oraz pasji w życiu Strzelca. Wierzy się, iż jest to kamień, przyciągający bogactwo.

Sugilit

Uważany jest za kamień, generujący pozytywną energię — ma chronić i pomagać w przezwyciężaniu trudnych sytuacji. Sugilit zapewnia uwolnienie od zmartwień. Promuje również pozytywne emocje, które pomagają złagodzić stres, zapewnić spokój ducha i uzdrowienie emocjonalne.

Sodalit

Kamień dedykowany Strzelcom, którzy mają tendencję do angażowania się w wiele rzeczy naraz. Kamień ten pomoże im skupić swoją energię na najważniejszych celach. Oprócz oczyszczenia umysłu sodalit jest również doskonałym uspokajającym kamieniem dla tych, których łatwo przytłacza mnogość zadań do wykonania.

Lapis Lazuli

Przynosi mądrość i prawdę, wzmacnia on wiedzę duchową i zachęca do szczerej komunikacji. Rozwija głębokie zrozumienie swojego prawdziwego ja. Jowisz- planeta rządząca Strzelcem, jest również powiązana z lapis lazuli. Połączenie tego kryształu i planety pomoże zodiakalnym Strzelcom osiągnąć niezależność i wolność.

Obsydian

Obsydian. Uformowany ze stygnącej lawy obsydian łączy w sobie elementy ognia, ziemi i wody. To czyni go potężnym kamieniem uziemiającym. Ten kamień może pomagać w uwolnianiu się od wszelkich negatywnych przywiązań i dysharmonii-  w tym urazy do innych, strachu lub gniewu.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA