Naszyjnik znak zodiaku baran

Łańcuszek Znak Zodiaku - Baran

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: karneol, granat, hematyt, rodonit oraz turmalin

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku i panuje w okresie od 21 marca do 19 kwietnia. Baranem rządzi planeta Mars, dlatego też kolorem przypisanym do tego znaku jest czerwień. Jego symbolika związana jest z wiosną, odrodzeniem i kręgiem życia. Utożsamia się go z egipskim bogiem Amonem a w mitologii greckiej z baranem ze złotym runem, którego Zeus umieścił na niebie jako konstelację. Osoby urodzone pod znakiem barana są znane z bycia energicznymi i żądnymi przygód. Mogą być impulsywne i uparte. Podobnie jak inne znaki żywiołu ognia — Baran jest pełnym pasji, zmotywowanym i pewnym siebie przywódcą.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Baranów, są to

Karneol

Kamień promieniujący optymizmem. Przywróci równowagę i ułagodzi temperament, dzięki czemu Baran będzie mógł podejmować mądre decyzje. Karneol uważany jest też za symbol siły i piękna naszej planety.

Granat

Pasja, sukces, manifestacja... Odzwierciedla naturalną, dynamiczną energię Barana i wzmacnia jego ambicje i moce. W sytuacjach kryzysowych, bez wyjścia, granat dodaje odwagi i nadziei.

Hematyt

Minerał powiązany z Marsem. Duchowym znaczeniem hematytu jest przywrócenie równowagi zarówno ciału eterycznemu, jak i fizycznemu, co może być szczególnie potrzebne zodiakalnym Baranom. Hematyt jest dobry dla osób spod znaku Barana, ponieważ wzmacnia wolę, pomagając im osiągnąć zamierzone cele.

Rodonit

Piękny kamień, który jak wiele minerałów o różowej barwie, połączony jest z czakrą serca. Może okazać się pomocny dla tych, którzy potrzebują pomocy w przezwyciężaniu życiowych pułapek, strachu, oraz tych, którzy szukają zdrowej miłości i pokoju.

Turmalin

To kamień pojednania. Sprzyja współczuciu i opanowaniu, promieniuje energią, która przyciąga pieniądze, uzdrowienie i przyjaźń. Turmaliny mają moc stabilizacji. Ponieważ różowy turmalin jest kamieniem czakry serca, pomaga leczyć wszelkie stare rany, które wciąż niepotrzebnie w sobie nosimy.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA