Naszyjnik znak zodiaku lew

Łańcuszek Znak Zodiaku - Lew

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: karneol, granat, kryształ górski, piryt oraz cytryn

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Lew to znak zodiaku, który przypada na czas między 23 lipca, a 22 sierpnia. Najsilniej oddziałującym na Lwa ciałem niebieskim jest oczywiście Słońce. Zodiakalne Lwy to naturalni przywódcy, którzy żywią się władzą i zainteresowaniem otoczenia. Chociaż ich ognista osobowość może wydawać się momentami arogancka lub egoistyczna, tak naprawdę mają ciepłe i hojne serce. Żywiołem Lwa jest Ogień, który daje im wychodzącą silną energię. Żywioł ten sprawia jednak, że Lew może walczyć emocjonalnie i doświadczać konfliktów z innymi. Jeśli jednak nauczy się równoważyć swoją energię, może osiągać wielkie rzeczy. Jeśli jesteś zainteresowana biżuterią, która podkreśli Twoją osobowość Lwa, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tutaj.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Lwów, są to

Karneol

Kamień Lwa, który promieniuje radością i optymizmem. Zachęca do podjęcia działania i podążania za swoimi prawdziwymi pasjami. Karneol znany jest jako kamień odwagi i artystycznej ekspresji. Pomoże Lwu stymulować kreatywne myślenie.

Granat

Wzmacnia siłę i dodaje odwagi. Przynosi witalność i charyzmę. Wierzy się, iż granat pozwala Lwom osiągnąć równowagę emocjonalną, która wspiera ich pewność siebie.

Kryształ Górski

Dobrze współdziała z wieloma kryształami, minerałami i kamieniami, nadaje się do prawie wszystkich znaków zodiaku. Działa oczyszczająco na wszystkie czakry.

Piryt

Minerał znany z promowania sukcesu i obfitości. Pomoże ambitnemu Lwu wykorzystać swoją energię do zmiany swoich marzeń w rzeczywistość. Złoty blask pirytu, niczym wschodzące Słońce, budzi wewnętrzną siłę Lwa.

Cytryn

Słoneczny kryształ o pozytywnych wibracjach, który pasuje do energii Lwa. Cytryn zapewnia Lwom pozytywny nastrój, energię i radość, a tego potrzebują najbardziej, aby móc się rozwijać.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA