naszyjnik znak zodiaku wodnik

Łańcuszek Znak Zodiaku - Wodnik

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: labradoryt, amazonit, turkus, chryzokola i azuryt

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Wszechstronny charakter Wodnika zapewnia mu umiejętności i zdolności niezbędne do odniesienia sukcesu w praktycznie każdej dziedzinie życia. Może to być zaleta, ale też i wada, ponieważ Wodnik może łatwo rozproszyć swoją energię i talent w tak wielu kierunkach, że tracą możliwość wybrania głównej ścieżki rozwoju.

Ludzie urodzeni pod znakiem Wodnika są znani z tego, że otwarcie wyrażają swoją opinię i swobodnie się wypowiadają. Mają postępowe pomysły i są w stanie realizować swoje cele, nawet jeśli wydaje się, że szanse na sukces są niewielkie. Wybrane przez nas kamienie tworzą biżuterię dla Wodnika, która wspiera ich w codziennym działaniu.

Labradoryt

Kamień intuicji przydaje się w realizacji celów. Wspomaga opanowanie, co może być przydatne dla niespokojnego ducha Wodnika. Łagodząc ich chaotyczną naturę, labradoryt może pomóc im skupić się na ich kreatywnym umyśle. 

Amazonit

Amazonit obdarza swojego właściciela prawdą, honorem i uczciwością. Uważa się, że może pomagać w leczeniu zmęczenia, traumy lub czegokolwiek innego, co odbiera nam energię. Ponadto amazonit kojarzy się z pieniędzmi, szczęściem i sukcesem.

Turkus

Zwiększa skupienie i duchowe dostrojenie, jednocześnie klarując życiowe cele. Co więcej, sprzyja samorealizacji i twórczemu rozwiązywaniu problemów. Jest symbolem przyjaźni i pobudza romantyczną miłość.

Chryzokola

Chryzokola zwiększa świadomość wewnętrznego ja. Uwalnia użytkownika od żalu, strachu i wszelkich negatywnych emocji. Pomaga tym samym osiągnąć pewność siebie i spokój. Pozwala odpuścić i zostawić za sobą ból i zmartwienia. To idealny kamień do odzyskania harmonii.

Azuryt

Azuryt symbolizuje wyzwolenie, jest symbolem zwycięstwa nad materią. Pozwala nam zrozumieć siebie i swoje potrzeby, dzięki czemu możemy lepiej podejmować decyzje, dotyczące naszego życia.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA