naszyjnik znak zodiaku ryby

Łańcuszek Znak Zodiaku - Ryby

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: ametyst, turkus, szafir, sugilit i jadeit

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Znak zodiaku Ryb jest aktywny od 19 lutego do 20 marca, jego planetą jest Jowisz. Symbol Ryb wyraźnie wskazuje na dwoistą naturę tego znaku. Osoby spod znaku Ryb mają skłonność do zmiany zdania i często są podatne na nagłe impulsy pomimo ich spokojnego temperamentu. Ludzie spod znaku Ryb posiadają zdolności do przystosowania się i są w stanie zaakceptować każdą zmianę otoczenia, którą zastaną na swojej drodze. Ich uczucia i emocje mają wiele aspektów, ale zawsze są silne i bardzo cenią piękne rzeczy.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Ryb, są to

Ametyst

Ametyst jest tradycyjnym kamieniem narodzin Ryb. Wspomaga ich duchowość i intuicję, zapewniając duchową ochronę i wewnętrzny spokój. Zachęca do autorefleksji i pomaga im określić podstawową przyczynę ich problemów, usuwając w ten sposób ból i stres.

Turkus

To kamień, który pomaga zachować równowagę między emocjami a racjonalnością. Promuje także kreatywność i przyciąga miłość.

Szafir

Szafir pomoże Rybom zrozumieć siebie i naturę własnych działań. Ma działanie uspokajające, wyciszające podczas nadmiernego stresu.

Sugilit

Kamień uzdrowicielski, który zapewnia spokój ducha, zmniejsza stres i chroni wrażliwe dusze. Ryby powinny szukać w tym kamieniu wsparcia emocjonalnego i stabilności. Ponadto sugilit dodaje pewności siebie, a także odwagi w pokonywaniu przeszkód.

Jadeit

Jadeit zapewnia Rakom spokój i wyciszenie. Jest to kamień wzmacniający empatię, dzięki czemu wpływa pozytywnie na relacje międzyludzkie. Może pomóc zachować harmonię w związku.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA