Naszyjnik dla Strzelca

Naszyjnik Znak Zodiaku - Strzelec

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Tanzanit

Kamienie: Sugilit, Sodalit i Rubin

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Kamienie dla zodiakalnego Strzelca

Biżuteria dla zodiakalnego Strzelca to wyjątkowy sposób na podkreślenie charakteru i energii tego znaku. Strzelce są znane z optymizmu, entuzjazmu i nieustępliwej woli odkrywania nowości. Nasza kolekcja została starannie dobrana, aby odzwierciedlić te cechy i pomóc w harmonizacji energii Strzelca. Oto nasze propozycje kamieni dla tego znaku:

Tanzanit

Tanzanit to kamień, który doskonale współgra z energią Strzelca. Pomaga w skupieniu, rozwija intuicję i pomaga w dążeniu do celów. Wierzy się, że tanzanit przyciąga szczęście, pomaga w medytacji i otwiera umysł na nowe możliwości.

Sugilit

Uważany jest za kamień, generujący pozytywną energię — ma chronić i pomagać w przezwyciężaniu trudnych sytuacji. Sugilit zapewnia uwolnienie od zmartwień. Promuje również pozytywne emocje, które pomagają złagodzić stres, zapewnić spokój ducha i uzdrowienie emocjonalne.

Sodalit

Sodalit jest kamieniem dedykowany Strzelcom, którzy mają tendencję do angażowania się w wiele rzeczy naraz. Kamień ten pomoże im skupić swoją energię na najważniejszych celach. Oprócz oczyszczenia umysłu sodalit jest również doskonałym uspokajającym kamieniem dla tych, których łatwo przytłacza mnogość zadań do wykonania.

Rubin

Rubin to kamień z domu Słońca, który ma wyjątkowy wpływ na zodiakalnych Strzelców. Rubin będzie umożliwiał rozwijanie pewności siebie, odnajdywanie sensu oraz pasji w życiu Strzelca. Wierzy się, iż jest to kamień, przyciągający bogactwo.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA