Naszyjnik z talizmanem dla zodiakalnych Bliźniąt

Naszyjnik Znak Zodiaku - Bliźnięta

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Kryształ górski

Kamienie: Chalcedon, piryt, ametryn

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Jesteś zodiakalnym bliźniakiem? Wybierz naszyjnik dedykowany dla swojego znaku zodiaku i wzmocnij swoją energię. Proponujemy piękną, ręcznie wykonaną biżuterię dla Bliźniąt zaopatrzoną w starannie wyselekcjonowane kamienie naturalne, które mogą stać się Twoim talizmanem. Poznaj poszczególne właściwości kamieni, z których wykonany jest naszyjnik:

Kryształ Górski

Kryształ górski to kamień o silnym działaniu oczyszczającym zarówno ciało, jak i umysł. Nie bez przyczyny nazywany jest królem wśród kryształów, to doskonały wzmacniacz energetyczny.

Chalcedon

Chalcedon jest kamieniem opiekuńczym, który wspiera braterstwo i więzi emocjonalne. Pochłania negatywną energię. Łączy umysł, ciało, emocje i ducha.

Piryt

Piryt to kamień o wyjątkowo ochronnym działaniu. Pomaga zodiakalnym Bliźniętom w odpieraniu negatywnych wibracji na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Może sprzyjać w odkrywaniu własnych ukrytych talentów. Sprzyja podejmowaniu odpowiednich decyzji u osób niezdecydowanych.

Ametryn

Ametryn analogicznie do znaku Bliźniąt, jest kamieniem o podwójnej naturze. Złożony z połączenia ametystu i cytrynu jest harmonijną mieszanką męskiej oraz kobiecej energii. Dzięki temu może zrównoważyć podwójną naturę Bliźniąt, uwalniając dostęp do ich wewnętrznej mądrości.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA