Naszyjnik z talizmanem dla Wodnika

Naszyjnik Znak Zodiaku - Wodnik

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: szafir, azuryt i sodalit

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Naszyjnik ze znakiem zodiaku Wodnika wzmocni Twoją energię, doda Ci wewnętrznej siły, a także pomoże w podejmowaniu lepszych decyzji. Proponujemy wyjątkową biżuterię dla Wodnika składającą się ze starannie dobranych kamieni naturalnych takich jak:

Szafir

Ponieważ rządzącą planetą Panny jest Merkury, najbardziej odpowiednim szczęśliwym kamieniem dla osób spod tego znaku zodiaku jest szafir. Energia tego pięknego kamienia pomaga zwiększyć inteligencję i mądrość osób spod znaku Panny. Szafir pomaga poprawić moc wewnętrznej siły i intuicji.

Azuryt

Azuryt symbolizuje wyzwolenie, jest symbolem zwycięstwa nad materią. Pozwala nam zrozumieć siebie i swoje potrzeby, dzięki czemu możemy lepiej podejmować decyzje, dotyczące naszego życia.

Sodalit

Sodalit ułatwia racjonalne myślenie, jednocześnie stymulując intuicję. Ten piękny kamień przynosi prawdę, wiedzę i jasność.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA