Naszyjnik dla Wagi

Naszyjnik Znak Zodiaku - Waga

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Opal

Kamienie: Kamień księżycowy, Szafir i Turmalin

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Kamienie wzmacniające energię zodiakalnej Wagi

Biżuteria dla zodiakalnej Wagi to wyjątkowy sposób na podkreślenie swojego znaku zodiaku i wyrażenie swojej unikalnej osobowości. Osoby urodzone pod znakiem Wagi są znane z dążenia do równowagi, harmonii i piękna w każdym aspekcie życia. Nasza kolekcja biżuterii dla Wagi została starannie zaprojektowana, aby odzwierciedlać te cechy, łącząc w sobie wyjątkowe kamienie, które wzmacniają energię tego znaku. Oto niektóre z nich:

Opal

Opal, główny kamień naszyjnika dla zodiakalnej Wagi, jest symbolem nadziei, czystości i prawdy. Jego wielobarwne światło przypomina o różnorodności życia i zachęca do poszukiwania prawdy w każdej sytuacji. Opal pomaga Wadze w osiągnięciu równowagi emocjonalnej i duchowej.

Turmalin

Pomaga Wadze w przełamywaniu ograniczeń w sposobach myślenia. Ułatwia nawiązywanie kontaktu z otaczającym nas światem fizycznym, jak i duchowym. Turmalin oczyszcza i ładuje energię ludzkiego ciała.

Szafir

Szafir jest kamieniem planetarnym Wagi, ponieważ jest związany z Wenus. Pomaga poczuć połączenie z wszechświatem, przynieść wewnętrzny spokój i czystość umysłu.

Kamień Księżycowy

Ma kobiecą energię i może korzystnie wpływać na płodność, miłość, ochronę i zdrowy sen. Jego moc tkwi w zdolności do łagodzenia stresu i niepokoju. Pomaga odczuwać równowagę i poczucie stabilności.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA