naszyjnik znak zodiaku bliźnięta

Łańcuszek Znak Zodiaku - Bliźnięta

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: cytryn, chalcedon, kryształ górski, piryt oraz ametryn

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Zodiakalnymi Bliźniętami rządzi planeta Merkury. Osoby urodzone w tym okresie mają niezmienne usposobienie intelektualne. Gdy są dobrze wykształcone ich ideały i aspiracje są wysokie z intensywną chęcią wykonywania użytecznej pracy. Skłaniając się ku religii, preferują intelektualizm i idealizm. W życiu rodzinnym potrafią być niesamowicie lojalni i wierni, pomagają swoim relacjom bez względu na to, czy te na to zasługują. Kolekcję z Biżuterią dla bliźniąt zaprojektowaliśmy z selekcjonowanych kamieni uzupełniających energię tego znaku zodiaku.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Bliźniąt, są to

Cytryn

Przyciąga bogactwo, dobrobyt i sukces. Daje radość, zachwyt i entuzjazm. Promuje pasję, motywację i żywą energię oraz pomaga Bliźniętom przejść przez życie z pewnością siebie i pozytywnym nastawieniem. 

Chalcedon

Chalcedon to kamień opiekuńczy, który promuje braterstwo i dobrą wolę. Pochłania negatywną energię. Łączy umysł, ciało, emocje i ducha.

Kryształ Górski

Wzmacniający kamień, który promuje duchowe przebudzenie poprzez emocjonalne uzdrowienie. Dzięki niemu możemy lepiej zrozumieć siebie i swoje otoczenie. Bliźniętom pomaga utrzymywać motywację w nużących ich zajęciach lub pracy.

Piryt

Uważany jest za bardzo ochronny kamień, pomagający odeprzeć negatywne wibracje na poziomie fizycznym i emocjonalnym. Uważa się, że piryt sprzyja odkrywaniu ukrytych talentów i jest użytecznym kamieniem dla niezdecydowanych.

Ametryn

Ametryn to kamień, który ma podwójną naturę, podobnie jak Bliźnięta; jest harmonijną mieszanką ametystu (energii kobiecej) i cytrynu (energii męskiej) i jako taka może pomóc zrównoważyć podwójną naturę Bliźniąt. Ametryn pomaga Bliźniętom uzyskać dostęp do ich wewnętrznej mądrości.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA