Naszyjnik znak zodiaku Panna

Naszyjnik Znak Zodiaku - Panna

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Szafir

Kamienie: Azuryt, Labradoryt i Ametyst

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Moc kamieni dla zodiakalnej Panny

Biżuteria dla zodiakalnej Panny to wyjątkowy sposób na podkreślenie subtelności i praktycznego podejścia do życia, charakterystycznego dla tego znaku. Osoby urodzone pod znakiem Panny są znane z perfekcjonizmu, dbałości o szczegóły oraz głębokiej analizy. Ten specjalny naszyjnik, skomponowany z wybranych kamieni, jest doskonałym prezentem dla każdej osoby, która chce podkreślić swoją związane z tym znakiem cechy. Oto kamienie, które wzmacniają energię zodiakalnych Panny:

Szafir

Szafir jest kamieniem mądrości i duchowości. Dla zodiakalnych Panien ten kamień może pomóc w osiągnięciu spokoju umysłu, skupienia oraz w podejmowaniu przemyślanych decyzji. Szafir również sprzyja medytacji i duchowemu rozwojowi, pomagając w zrozumieniu głębszych prawd życiowych.

Azuryt

Azuryt pomoże osiągnąć jasność umysłu i skupienie w przypadku poczucia zwątpienia i niechęci lub w przypadku natrafienia na wszelkiego rodzaju blokady w rozwoju osobistym. Zodiakalnym Pannom azuryt może pomóc w połączeniu logiki i intuicji, co przełoży się na podejmowanie dobrych decyzji.

Labradoryt

Labradoryt to mocny kamień, który chroni przed negatywną energią świata. Odsuwa lęki i stres. Związany z czakrą gardła labradoryt jest kamieniem ekspresji w sensie werbalnym, twórczym i emocjonalnym.

Ametyst

Ametyst pomaga Pannom w redukowaniu stresu. Jest nie tylko kamieniem spokoju, ale także symbolem miłości. Pomaga zaakceptować to, czego nie można zmienić.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA