Naszyjnik dla Skorpiona

Naszyjnik Znak Zodiaku - Skorpion

Kolekcja Zodiaki Dioon to delikatna, ręcznie wytwarzana biżuteria, w której zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Każda zawieszka składa się z czterech starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych zawieszonych na kółku, które odpowiadają poszczególnym znakom zodiaku. Taka biżuteria doda Ci energii, przyniesie wewnętrzny spokój, jednocześnie będzie doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji.

Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem, co decyduje o jego trwałości. Do wyboru oferujemy dwie długości łańcuszka z kulkami, dzięki czemu dopasujesz biżuterię do swoich indywidualnych potrzeb.

Nasze naszyjniki ze znakami zodiaku to wyjątkowe talizmany, który przyniosą Ci szczęście i dodadzą pewności siebie.

Średnica kółka: 1,3 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Duży kamień: Rubin

Kamienie: Onyks, Granat i Ametyst

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Kamienie dla zodiakalnego Skorpiona

Biżuteria dla zodiakalnego Skorpiona to wyjątkowy sposób na podkreślenie głębokiej pasji i intensywności charakterystycznej dla tego znaku. Skorpiony są znane ze swojej tajemniczości, determinacji i silnej woli. Wybraliśmy dla Ciebie kamienie, które najlepiej oddają energię tego znaku i pomogą wzmocnić Twoje naturalne atrybuty.

Rubin

Rubin, jako główny kamień naszyjnika dla zodiakalnego Skorpiona, symbolizuje pasję, energię i życiową siłę. Ten cenny kamień pomaga Skorpionom w osiągnięciu swoich celów, wzmacniając ich determinację i odwagę. Rubin również chroni przed negatywnymi energiami i przyciąga miłość oraz pozytywne wibracje.

Onyks

Onyks jest silnym kamieniem ochronnym. Nie tylko chroni przed wysysaniem osobistej energii, ale także ma zdolność uspokojenia często nieprzewidywalnego temperamentu Skorpionów poprzez wchłanianie i przekształcanie negatywnych wibracji.

Granat

Jest uważany za kamień szczęścia, miłości i relacji biznesowych. Służy do przyciągania i aktywizowania pasji i sukcesu. Pomaga uwolnić się od złych wzorców zachowań i zwiększa pewność siebie.

Ametyst

Wydobywa w Skorpionach zmysł intuicji, pomaga pogłębić zrozumienie siebie i swojego życia. Wspiera w osiąganiu większego poziomu spokoju i dobrego samopoczucia, pomaga czuć się spokojnym i zadowolonym. Ametyst usuwa również negatywną energię.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA