naszyjnik znak zodiaku byk

Łańcuszek Znak Zodiaku - Byk

Kolekcja Zodiaki Dioon, to wytwarzana ręcznie, subtelna biżuteria mineralna. Łączy minimalizm i piękno naturalnych kamieni. Każdy z minerałów został starannie dobrany do poszczególnych znaków zodiaku. Dzięki temu jeszcze efektywniej możemy korzystać z ich dobroczynnego działania.

Każda zawieszka to pięć wyselekcjonowanych rodzajów naturalnych minerałów o fasetowanej formie. Zawieszka i łańcuszek, na którym została zawieszona, są wykonane ze srebra próby 925, pozłacanego 24-karatowym złotem. Do wyboru przygotowaliśmy dwie długości pięknego łańcuszka z kulkami.

Średnica zawieszki: ok. 1,5 cm

Długości: 42cm lub 45cm

Metal: Srebro 925 pokryte 24k złotem

Kamienie: szmaragd, unakit, chryzokola, malachit oraz perydot

Uwaga: Wszystkie kamienie są naturalne. To oznacza, że mogą różnić się między sobą kształtem oraz wielkością. Dzięki temu każdy naszyjnik jest wyjątkowy.

Długość

Osoby spod znaku Byka znane są ze swojej lojalności, są bardzo oddane swojej pracy i relacjom. Uznawane za osoby hojne i humanitarne, z prawdziwą troską pielęgnują przyjaźń i relacje rodzinne. Z drugiej strony często są niezdecydowani, uprzedzeni i nieelastyczni. Planeta, która ma największy wpływ na osoby spod tego znaku to Wenus. Urodzinowym kamieniem zodiakalnego Byka jest szmaragd. Jest on świetnym uzupełnieniem biżuterii dla Byka.

Uważa się, że niektóre z minerałów wzmacniają energię zodiakalnych Byków, są to

Szmaragd

Szmaragd symbolizuje miłość i mądrość. Ten kryształ jest kamieniem Wenus, która jest planetą Byka. Ten kamień może pozytywnie oddziaływać na całe życie zodiakalnego Byka i pomóc mu spożytkować swoją energię do osiągania dobrych rzeczy. Szmaragd promuje cierpliwość i zaangażowanie.

Unakit

Uważa się, że jest kamieniem równowagi, jednocześnie łączącym emocje i duchowość. Wśród praktykujących uzdrawianie kryształami unakit używany  jest do wspomagania rekonwalescencji po różnego rodzaju chorobach.

Chryzokola

Odpowiada za komunikację, nauczanie i transformację. Jest to kamień, który pomoże Ci odnajdywać prawdę o sobie samym. Promuje samoświadomość.

Malachit

Jeden z najlepszych kamieni dla Byka. Jest jednym z niewielu kamieni, który obudzi wszystkie czakry. Ten kryształ pomaga złagodzić stres i osiągnąć równowagę emocjonalną. Wprowadza ochronną energię dla twojej rodziny, mienia i ducha.

Perydot

Kamień szlachetny, który pozbędzie się wszelkich wątpliwości, jakich może doświadczać Byk. Usuwa wszelki strach i złą energię, której potrzebujemy się pozbyć, by żyć spokojnie.

Interesuje Cię zawieszka dla innego znaku niż Twój?

Nic nie szkodzi! W wyborze biżuterii mineralnej powinniście się kierować przede wszystkim Waszą intuicją i intencjami. Skontaktuj się z nami, jeśli marzy Ci się inna kombinacja kamieni, rozmiar, lub jeśli potrzebujesz większej ilości zawieszek (na przykład jako prezenty dla bliskich) - razem na pewno stworzymy coś pięknego!

Może Ci się spodobać

  • DO 14 DNI NA ZWROT
    DO 14 DNI NA ZWROT
  • DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
    DARMOWA DOSTAWA OD 250ZŁ
  • BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA
    BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA